utorok 17. decembra 2013

Žiaci, učitelia, rodičia... pridajte sa a vložte novoročné prianie

Zapojte sa do tejto Česko - Slovenskej aktivity! Realizujeme ju v rámci nášho etwinningového projektu Putovanie s Ferdom Mravcom.
A ako sa zapojiť?
Stačí vložiť fotografiu do padletu spolu s pozdravoma informáciami o Vás, aby sme vedeli, od koho pozdrav je. Vkladať môžu učitelia, žiaci, rodičia....ktokoľvek, kto chce zanechať novoročné prianie. Práca s padletom je jednoduchá, stačí 2x kliknúť na hocijaké voľné miesto na padlete. Potom sa objaví obdĺžnik, kde priamo môžete vpisovať svoje meno a pod neho pozdrav. (Ak by náhodou nebolo voľné miesto, vkladajte dole pod obrázy - vpravo sa na bočnej lište šípkou posuniete nadol).  Potom si vyberiete symbol v strede - šípku, pomocou ktorej vložíte fotografiu z počítača do padletu. Na záver kliknite na ktorékoľvek miesto na padlete a Váš príspevok je uložený. Nebojte sa, nič nepokazíte! Ak nebudete so svojim pozdravom spokojní, môžete ho kedykoľvek vymazať.
Poproste svojich známych, aby sa k nám pridali. Vyskúšajte to na hodinách so svojimi žiakmi, skúste to doma s rodičmi. Komu z Vás sa to podarí, nielenže ste zvládli prácu s padletom, ktorý môžete využiť vo vyučovaní, ale zároveň potešíte všetkých účastníkov tejto malej aktivity :)
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára