štvrtok 28. septembra 2017

Fotosúťaž sústredenia

V predpoludňajších hodinách logického sústredenia nadaných žiakov na Sninských rybníkoch sme vyhlásili fotografickú súťaž " NAJFOTO ZEMPLÍNA a NAJSELFIE ZEMPLÍNA."  Fotografický materiál mali žiaci možnosť zbierať počas vychádzky na Sninský Kameň.Poznávanie nášho zemplínskeho regiónu, orientácia v teréne, práca s turistickou mapou, ale aj  fotografovanie okolia Vihorlatských vrchov, či fauny a flóry - to všetko sa dialo počas našej turistickej vychádzky. Čakala nás teda celodenná turistická vychádzka Vihorlatskými vrchmi s výstupom na Sninský kameň s nadmorskou výškou 1006 metrov nad morom. Za slnečného počasia nám vrchol výstupu - Veľký Sninský kameň poskytol nádherné výhľady na okolie aj veľa inšpirácií na fotenie. Všetci štvrtáci aj piataci zvládli výstup perfektne. Po zaslúženom oddychu program sústredenia pokračoval na ubytovni. Privítali sme medzi nami pána Ľuboša Lukáča, pedagóga a zakladateľa prvého súkromného Kluba nadaných detí na Slovensku a iniciatívy - Rozumieme nadaným z Prešova. Ten sa stal zároveň predsedom poroty našej fotografickej súťaže. Krásne fotografické zábery žiaci upravovali a  popoludní postupne vkladali na online nástenku PADLET, ďalší moderný IT nástroj, ktorý naši žiaci už poznajú a pracujú s ním aj v škole na vyučovacích hodinách. Výber NAJFOTO ZEMPLÍNA a NAJSELFIE ZEMPLÍNA  nebol vôbec jednoduchý, krásnych a zaujímavých záberov bolo mnoho. Najlepšie fotografie boli ocenené peknými vecnými cenami.


https://padlet.com/nadanihumenne/bxwwihkwj9cg

Vytvořeno pomocí služby Padlet

Vytvořeno pomocí služby Padlet

5 komentárov:

 1. Thanks a lot for sharing and I have some special things for you. If you are in free time, gem swap 2 will be a perfect choice we recommend to you. With nice graphic style, high-quality interface and smooth animation, this game don’t let you be disappointed for sure.
  Beside, you can try free second grade math games, it is an addictive game which receives much love from players over the world. Now, you can completely play this addicting fun game on your mobile. Have fun!!!!


  OdpovedaťOdstrániť
 2. Thanks a lot for sharing and I have some special things for you. If you are in free time:
  sunny day quotes
  monster truck games
  truyện ngược nam
  nhạc chuông mario

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nice blog...Thanks for Sharing...!!!Raze 3

  OdpovedaťOdstrániť