streda 5. marca 2014

Európa v škole

Posledný školský deň pred prázdninami sme sa boli pozrieť v CVČ Dúha na výstavu výtvarných a literárnych prác súťaže Európa v škole. Výtvarnými prácami prispeli aj žiaci našej školy, s ktorými pracovala aj naša pani učiteľka. Jej žiačka Julka Paceková z výtvarného krúžku získala čestné uznanie. Ocenenie nemohol získať každý a tak boli všetky pekné a výtvarne kvalitné práce vystavené. Veď posúďte sami:



































nedeľa 16. februára 2014

Karneval

V piatok bol pre nás skvelý deň! V našej škole sme mali KARNEVAL. Videli sme rôzne masky princezien, víl, šašov, rytierov... Prekvapili nás aj nezvyčajné masky, ako lietadlo, modré z neba, Valentínka...
Aj my sme určite zaujali, každý z nás mal inú masku. Okrem dobrej nálady bola pre každého odmenou čokoláda a piati z nás získali ceny.